Geçmiş Etkinlikler

Geçmiş Etkinliklerimiz

MODEL G20 ZİRVESİ 2016

Okulumuz Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde gerçekleşmiş olan ve tamamen okulumuz öğrencilerinden oluşan Model G20 2016 ilk deneyimimiz olup 80 delegenin katılımıyla gerçekleşmiştir. İlk deneyimimiz olan bu etkinlik kurucularımızın girişimleriyle planlanmış ve düzenlenmiştir.


MODEL G20 ZİRVESİ 2017

Bilim ve Sanat Vakfı desteğiyle gerçekleşmiş olan etkinliğimize 124 delege konuk olmuş ve İstanbul’dan birçok lise öğrencisini bir araya getirmiştir. İkinci kez düzenlediğimiz bu etkinliğin ön plandaki isimleri kurucularımız olmuştur. Ayrıca etkinliğimizin açılışını Sayın Ahmet Davutoğlu yapmıştır.


MODEL G20 ZİRVESİ 2018

2018 yılında 3. kez düzenlenen Model G20 Zirvesi 2018, 4-5-6 Haziran tarihlerinde gerçekleşmiş olup Cağaloğlu Anadolu Lisesi bünyesinde düzenlenmiştir. Etkinliğimiz İstanbul Aydın Üniversitesi Florya Yerleşkesi’nde yapılmıştır.

Gerçek G20 zirvesinin mini bir kopyası olan "Model G20 Zirvesi"nin açılışına, Türkiye'nin dört bir yanından ve yurt dışından gelen öğrencilerin yanı sıra, Cağaloğlu Anadolu Lisesi Müdürü Necati Yener, öğretmenler, İstanbul Aydın Üniversitesi temsilcileri ve üniversitenin Dış İlişkiler Koordinatörü Halil İbrahim Kökçü katıldı. Okulumuz mezunu Prof Dr. Zafer Aslan da konferansta bizimle deneyimlerini paylaşıp konuşma yapan bir diğer isimdi.

Etkinliğimiz İstanbul Aydın Üniversitesi’nin basınında da yer aldı, buraya tıklayarak haberi görüntüleyebilirsiniz.


MODEL G20 ZİRVESİ 2019

2019 yılında 4. kez düzenlenen Türkçe Model G20 Zirvesi 2019, 10-11-12-13 Haziran tarihlerinde İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Yerleşkesi’nde gerçekleşmiş olup Cağaloğlu Anadolu Lisesi bünyesinde düzenlendi. Zirvenin ilk gününe İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazım Ekren de katıldı. İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Uğur Yasin Asal da zirve öncesi İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin T20 Üyesi DÜPA’nın çalışmalarını anlatan bir sunum gerçekleştirdi. Delegelerimizin verimli geçen komite oturumları sonrasında, onların keyifli vakit geçirebilmesi ve diğer delegelerle kaynaşmaları için düzenlediğimiz kahve aralarında çeşitli etkinlik ve ikramlarımız oldu.

Bu konuda bizlere katkılarıyla destek olan Cola, Petek Pastanesi, Peşrevzade, Seyran Pastaneleri, Çobanpınar, Çikosan, Vitronia, Elit Pastaneleri, Pınar, Johnson and Johnson.

Etkinliğimiz İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin basınında da yer aldı, buraya tıklayarak haberi görüntüleyebilirsiniz.